Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Działu Sprzedaży Eksportowej

Fischer Automotive One
mazowieckie
praca stacjonarna
4879 dni temu

Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o. zajmująca się  handlem hurtowym częściami dla motoryzacji w obrębie kraju i poza jego granicami, której kontrahentami są firmy produkcyjne i duże hurtownie motoryzacyjne mieszcząca się w woj. Świętokrzyskim w okolicy Skarżyska Kamiennej zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagania:
  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języków:  angielskiego, niemieckiego i /lub rosyjskiego (mile widziana przynajmniej komunikatywna znajomość jęz. francuskiego) Każdy dodatkowy język jest dużym atutem w przypadku tego stanowiska.
  • Doświadczenie i osiągnięcia w handlu,
  • Umiejętności organizowania sobie i innym pracy,
  • Umiejętność wyznaczania celów i konsekwencja w dążeniu do nich,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęci do pracy i rozwoju osobistego,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie Pakiet Office.
  • Prawo Jazdy – Kat. B
Opis stanowiska:
  • Koordynacja pracy pięcioosobowego Działu Sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
  • Opieka nad obecnymi kontrahentami i pozostawanie z nimi w stałym kontakcie telefoniczno-e-mailowym,
  • Organizacja zagranicznych wyjazdów służbowych i udział w nich (kilka dni w roku),
  • Organizacja targów zagranicznych i udział w nich.
  • Udział w działaniach marketingowych na poszczególnych rynkach.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski (wybór należy do kandydata) w prężnie rozwijającej się firmie, z pewną pozycją, działającej na rynkach międzynarodowych,
  • Bardzo dobre socjalne warunki pracy,
  • Szkolenia,
  • Wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia poprzez atrakcyjne warunki premiowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)