Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Logistyki

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twój zakres obowiązków: Stała współpraca i wsparcie Dyrekcji Logistyki w zakresie: zarządzania Biurem Logistyki; zarządzania zespołem rozproszonym Koordynatorów Magazynowych i Audytu Wewnętrznego; kontroli i nadzoru nad pracą Magazynów Handlowych; kontroli i nadzoru nad pracą Centrum...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu SCM & Logistyki

IPK Sp. z.o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2176 dni temu

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Nr ref.: log/10/18
Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za procesy związane z zapewnieniem ciągłości produkcji:
    planowanie, dysponowanie zakupami i produkcją wewnętrzną komponentów
  • Optymalizacja procesów logistycznych i procesów i procesów przepływu materiałów
  • Kontrola terminowości i kosztów zakupowych
  • Systematyczny rozwój procesów logistycznych i SCM (supply chain management)
  • Zapewnienie optymalnych stanów magazynowych
  • Przeprowadzanie dyspozycji zakupowych i magazynowych
  • Motywacja, prowadzenie i rozwój podległych pracowników
  • Lean thinking
  • Planowanie i kierowanie projektami optymalizacji (np. Kanban)
  • Przeprowadzanie i kierowanie roczną inwentaryzacją
Wymagania:
  • Doświadczenie kierownicze w obszarze SCM lub doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie związane z logistyką i SCM w firmie średniej wielkości Znajomość systemu Microsoft AX
  • Znajomość metod stosowanych w zarządzaniu łańcuchem dostaw (LM, JiT)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość systemu Microsoft AX
Oferujemy:
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.