Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    9 dni
    Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Kierownik Działu Przygotowania Produkcji Kujawsko-pomorskie
Kierownik Działu Przygotowania Produkcji i Kosztorysowania

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
kujawsko-pomorskie, woj.kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3437 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj.kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: (7084-15)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Przygotowania Produkcji i Kosztorysowania
  • znajomość branży budowlanej
  • znajomość ustawy PZP, KPA, KC, prawo budowlane
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność przygotowania przedmiarów i kosztorysów
  • wymagane dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kategorii B
Zakres obowiązków:
  • kierowanie pracą zespołu
  • zarządzanie i przygotowywanie ofert przetargowych
  • nadzorowanie i kontrolowanie realizacji zadań
  • rozwijanie kompetencji oraz kwalifikacji pracowników
  • analiza i sprawdzanie budżetu ofertowego
  • negocjacje z podwykonawcami
Firma oferuje:
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".