Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
KIEROWNIK DZIAŁU PROMOCJI I REKLAMY

CERAMIKA PARADYŻ sp. z o.o.
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
4785 dni temu
paradyz_top111.jpg

O NAS:

  • Ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat programu operacyjnego - Inwestor w Kapitał Ludzki 2009 oraz laureat konkursu Lider Informatyki 2009 w kategorii Przemysł.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Nr Ref.: KDPIR

Zadania:
  • współtworzenie strategii marketingowej firmy.
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu.
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu marketingu.
  • realizacja projektów w ramach przyjętej strategii marketingowej firmy.
  • realizacja założeń media planu.
  • organizowanie i koordynacja przetargów związanych z realizacją strategii marketingowej firmy.
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i imprezach biznesowych.
  • zarządzanie firmową stroną internetową oraz serwisami produktowymi.
  • monitoring mediów oraz współpraca z mediami w zakresie kampanii reklamowych.
  • przygotowywanie umów w ramach współpracy z firmami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, public relations, ekonomia.
  • co najmniej trzy lata doświadczenia w obszarze marketingu, w tym rok na stanowisku kierowniczym.
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem.
  • umiejętność współpracy z agencjami reklamowymi.
  • szeroka wiedza z zakresu marketingu i PR.
  • znajomość podstaw prowadzenia badań rynkowych.
  • kreatywność.
  • komunikatywność.
  • wysoka kultura osobista.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • dyspozycyjność i mobilność.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o znanej i cenionej marce.
  • realizację ciekawych projektów marketingowych.
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start".
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
paradyz_bot.jpg