Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wykroty
Kierownik Działu Produkcyjnego

RENA
Wykroty
praca stacjonarna
4923 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszych zakładach produkcyjnych w Wykrotach oraz w Łodzi zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Do zakładów produkcyjnych w Wykrotach (ok. 20 km od Zgorzelca) oraz w Łodzi poszukujemy pięciu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Nr Ref.: PBL

Profil kandydata:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy w dziale montażu lub dziale budowy maszyn, mile widziane doświadczenie w firmie przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • umiejętność obsługi frezarki i tokarki CNC
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie, zdolności analityczne, zaangażowanie
Zakres obowiązków:
  • kierowanie działem produkcyjnym (Dział Montażu/Dział Elektryczny/Dział CNC)
  • zarządzanie oraz optymalizacja produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi, ilościowymi, kosztowymi oraz z zachowaniem terminowości dostaw
  • ustalanie planów produkcyjnych
  • wdrożenie systemu Lean Manufacturing
  • dbanie o rozwój kwalifikacji pracowników
Oferujemy:
  • ambitną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)