Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK DZIAŁU PRENUMERATY

MURATOR S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
5870 dni temu

Ogłoszenie numer: 48376, z dnia 2008-08-22

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie planów efektywnego pozyskiwania prenumeratorów oraz aktywny nadzór nad realizacją przyjętych założeń;
  • czynny udział w planowaniu i wdrażaniu działań w zakresie promocji prenumeraty;
  • sprawne zarządzanie procesem przyjmowania i realizacji zamówień;
  • kierowanie pracą działu telefonicznej obsługi klienta;
  • Wymagania

  • duże doświadczenie i wiedza w zakresie reguł i mechanizmów efektywnego budowania prenumeraty wydawniczej - szczególnie pism branżowych;
  • wiedza, praktyka i umiejętność w zarządzaniu pracą wieloosobowego zespołu;
  • umiejętność aktywnego gromadzenia i efektywnego wykorzystywania informacji z zakresu działań podejmowanych przez innych uczestników rynku prasowego;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • duża dyspozycyjność;
  • zaangażowanie i upór w osiąganiu założonych celów.
    Jeżeli jesteś zainteresowany zgłoś się do nas.
  • Oferujemy

    ciekawą pracę oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w wydawnictwie będącym liderem na rynku prasy budowlanej w Polsce.