Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik Działu Pośrednictwa Finansowego

Arbiter S. A.
Wrocław, Siedziba firmy we Wrocławiu
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 137326, z dnia 2011-02-24

Arbiter S.A specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie prawnym, gospodarczym oraz pośrednictwie finansowym. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Siedziba firmy we Wrocławiu

Nr Ref.: PRACA / FINANSE

Opis stanowiska

  • Stworzenie od podstaw Działu Pośrednictwa Finansowego, zarządzanie podległym zespołem pracowniczym, współpraca z regionalnymi doradcami kredytowymi.
  • Budowa i utrzymanie stałej współpracy z instytucjami finansowymi.
  • Nadzorowanie i rozwój sprzedaży produktów finansowych w oddziałach spółki.
  • Monitoring poziomu realizacji zadań podległego działu.
  • Tworzenie raportów rynkowych oraz zestawień z wykonanych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym.
  • Szeroka wiedza nt. analizy ekonomiczno - finansowej, rynku kredytów, leasingu, factoringu.
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako analityk, doradca kredytowy. Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucjach finansowych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej, umiejętność identyfikacji i definicji ryzyka.
  • Umiejętność prowadzenia kontaktów biznesowych również na najwyższym szczeblu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność do analitycznej oceny sytuacji, planowania strategii, wizji firmy.
  • Doświadczenie w zakresie negocjacji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu menedżerskiego lub umowy o pracę.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bardzo duża samodzielność.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Komputer, telefon, po okresie próbnym samochód służbowy.