Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik działu oznakowania tymczasowego

ROTOMAT Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5420 dni temu

Ogłoszenie numer: 76325, z dnia 2009-10-13

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z bezpieczeństwem ruchu drogowego i usługami związanymi z budową dróg i autostrad, poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 07/Pion

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • realizację czynności wynikających z zawartych z klientami warunków umów w zakresie oznakowania tymczasowego dróg;
  • kierowanie i nadzór nad podległymi zespołami;
  • motywowanie personelu;
  • nadzór nad dokumentacją i bieżące raportowanie wyników do Zarządu;
  • terminową realizację zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • zdolności kierowania zespołem;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – projektu;
  • swobodna obsługa komputera i oprogramowania biurowego;
  • samodzielność;
  • prawo jazdy kat B;
Dodatkowe atuty kandydatów:
  • doświadczenie w branży budownictwa drogowego;
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy;
  • samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i podejmowaniu decyzji;

Oferujemy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • realizację ciekawych, samodzielnych zadań w młodym i dynamicznym zespole;
  • do dyspozycji samochód służbowy, telefon.