Kierownik Działu Logistyki

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Rzeszów
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
3 dni temu
Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.
Nr ref.: TZ/09/2024
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Zadania:
  • Nadzór nad obszarem magazynem części, materiałów, narzędzi, wyposażenia technicznego oraz transportem wewnętrznym
  • Inicjowanie przedsięwzięć sprzyjających optymalizacji nadzorowanych obszarów
  • Tworzenie budżetów rocznych dla nadzorowanych obszarów oraz kontrola ich wykonania
  • Realizacji gospodarki magazynowej poprzez kontrolę narzędzi, wyposażenia technicznego, części i materiałów zgodnie z zasadami określonymi w MOE i MH
  • Prowadzenie działań korekcyjnych wynikających z audytów Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Klientów Spółki oraz innych organizacji do tego upoważnionych
  • Podejmowanie działań w odpowiedzi na potrzeby identyfikowane wewnętrznie oraz zgłaszane przez jednostki produkcyjne
  • Rozwijanie kompetencji podległego personelu w celu tworzenia zespołu specjalistów

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją. Rozwiń z nami skrzydła!

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Poznaj

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest częścią Polskiej Grupy Lotniczej i jednym z największych MRO (Maintenance, Repair and Overhaul) w Europie.

Oferujemy kompleksowe usługi techniczne dla wąsko- i szerokokadłubowych statków powietrznych, obejmujące obsługę bazową, liniową oraz warsztatową, a także usługi malowania i estetyki. Jako Autoryzowane Centrum Obsługowe Embraer, zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LOTAMS jest również certyfikowaną organizacją szkoleniową EASA PART-147, umożliwiającą mechanikom lotniczym zdobywanie i rozwijanie swoich kwalifikacji, niezbędnych m.in. do uzyskania licencji.

LOTAMS to MRO z prawie 100-letnim doświadczeniem, które tworzą jedni z najlepszych specjalistów w branży. Obecnie jest to już ponad 1 700 pracowników. Postaw na LOTAMS i rozwijaj swoją karierę w gronie ekspertów!

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś! https://kariera.lotams.com/