Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Logistyki

    Klient portalu Praca.pl   Czeladź    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Nadzorowanie całego łańcucha dostaw, Planowanie strategii logistycznej, Dbanie o wysoki poziom obsługi klientów, Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa, Zarządzanie 100-osobową grupą pracowników.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Logistyki

MSU S.A.
Grudziądz
praca stacjonarna
3287 dni temu

Firma MSU S.A.

Największy producent w Polsce i jeden z największych producentów w Europie podeszew z kauczuków termoplastycznych i poliuretanów - firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

ZADANIA
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych pod względem ilości, wartości i asortymentu,
  • Określanie wielkości zamówień,
  • Składanie zamówień u producentów,
  • Bieżąca kontrola statusu złożonych zamówień,
  • Wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości związanych z dostawami,
  • Sporządzanie raportów związanych z wykonywaną pracą,
  • Realizowanie i koordynowanie drobnych zadań inwestycyjnych.
WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE
  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne – obszar logistyki,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku logistyka,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
WYMAGANIA OSOBOWOŚCIOWE
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz przywódcze,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne połączone ze zmysłem analitycznym,
  • Kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność podejmowania trafnych i szybkich decyzji,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Twórcze rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi, motywowania do działania i łagodzenia konfliktów.
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.