Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu Logistyki

HÄRTER TECHNIKA WYTŁACZANIA SP. Z O.O. SP.K.
Legnica
praca stacjonarna
4179 dni temu

HÄRTER Technika Wytłaczania specjalizuje się w produkcji detali wykrawanych/wytłaczanych, podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu, zaczynając od przemysłu elektronicznego, poprzez motoryzacyjny, AGD, a na telekomunikacyjnym kończąc. Należymy do niemieckiej grupy HÄRTER, aktualnie do naszego zakładu w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (Ul. Jaworzyńska 291c, 59-220 Legnica) poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Legnica

Nr Ref.: Kierownik działu Logistyki

Zadania:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym w celu osiągnięcia płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia firmy,
  • Zapewnienie optymalnych przepływów materiałowych w obrębie oraz na zewnątrz firmy,
  • Organizacja prawidłowej opieki nad magazynem i materiałami firmy,
  • Kontrola i monitorowanie przepływu materiałów - poprawność stanów magazynowych,
  • Planowanie i zarządzanie zespołem pakowania i magazynów,
  • Budowanie i wzmacnianie relacji z dostawcami,
  • Prowadzenie okresowej oceny dostawców,
  • Organizowanie i wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych,
  • Monitorowanie i zakup technicznych surowców zabezpieczenia obszaru logistyki,
  • Ścisła współpraca z kierownikami innych działów.
Wymagania stawiane kandydatom:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Logistyka, (ew. techniczne lub ekonomiczne),
  • Doświadczenie zawodowe min 5 lat w dziale logistyki w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym,
  • Bardzo dobre zdolności negocjacyjne,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Ukierunkowanie na optymalizację procesów i systemów logistycznych w podległym obszarze,
  • Płynna znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • Zdolność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz działania pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

Poznaj

HÄRTER Technika Wytlaczania Sp. z o.o. Sp.k.

HÄRTER Technika Wytłaczania specjalizuje się w produkcji detali wykrawanych/wytłaczanych, podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu. Zaczynając od przemysłu elektronicznego, poprzez motoryzacyjny, AGD, a na telekomunikacyjnym kończąc.