Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu logistyki

Headhunters
Szczecin
praca stacjonarna
2656 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • zapewnienie obsługi logistycznej i ciągłości dostaw do klienta
  • ścisła współpraca z magazynem oraz działem planowania
  • optymalizacja kosztów związanych z logistyką
  • organizowanie wysyłek gotowych wyrobów
  • współpraca z firmami transportowymi, spedycjami oraz agencjami celnymi
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze planowania transportu/logistyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • znajomość dokumentacji przewozowej/wywozowej i magazynowej
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność, umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • prywatną opiekę medyczną
  • dużą niezależność oraz wsparcie merytoryczne
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania kwalifikacji oraz awansu
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).