Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Działu Księgowości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, okolice północ. Poznania (ok. 100 km)
praca stacjonarna
6500 dni temu

Ogłoszenie numer: 25438, z dnia 2007-01-01

Nasz Klient to firma produkcyjna o wieloletniej tradycji na rynku.

Miejsce pracy: wielkopolskie, okolice północ. Poznania (ok. 100 km)

Nr Ref.: KDK/0711/06

Opis stanowiska

Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za kierowanie podległym jej zespołem pracowników, prowadzenie ewidencji księgowej, rozliczenia podatkowe, sprawozdawczość finansowo – księgową, kontrolę nad poprawnością i terminowością procedur ZUSowskich, przeprowadzanie analiz, prognoz i innych elementów rachunkowości zarządczej na potrzeby zarządu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (finanse, księgowość, rachunkowość lub inne), - wiedza z zakresu rachunkowości dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość języka niemieckiego mile widziana, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość SAP lub Exact), - skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, - zdolności kierownicze.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - uczestniczenie w budowaniu polityki finansowej firmy.