Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Działu Kontroli Jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 70 km na zach. od Poznania
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28686, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to znaczący producent działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 70 km na zach. od Poznania

Nr Ref.: MKJ/3003/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - koordynacja projektów związanych z wprowadzaniem, usprawnianiem oraz utrzymywaniem jakości; - zarządzanie działem jakości; - zabezpieczenie wymaganej dokumentacji potrzebnej przy wysyłce; - zabezpieczenie oprzyrządowania, narzędzi i wyposażenia kontrolno – pomiarowego; - odbiór jakościowy dostarczanych surowców, materiałów i elementów; - kontrola surowców i materiałów wchodzących do produkcji; - realizowanie kontroli jakości w toku przebiegów procesów produkcyjnych.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub pokrewnej - branża automotive; - wykształcenie wyższe – preferowane techniczne; - doświadczenia w zarządzaniu zespołem kontrolerów jakości; - doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów zewnętrznych; - znajomość narzędzi zarządzania jakością; - znajomość systemów jakości: ISO, VDA, QS, ISO – TS; - bardzo dobra znajomość obsługi Excela oraz znajomość zagadnień SPC, MFA; - komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziany j. niemiecki; - umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność; - wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie; - możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym; - współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku; - możliwość rozwoju zawodowego.