Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Działu Kadr w Instytucji kultury w Poznaniu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1927 dni temu

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, jednego z ważniejszych instytucji teatralnych w Polsce,  poszukujemy Kierownika Działu Kadr. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w centrum Poznania.

Miejsce pracy: Poznań

Jeśli uwielbiasz obcować ze sztuką…

… praca u nas nie będzie obowiązkiem, a przyjemnością!

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek funkcyjny 400 zł a także dodatek stażowy
  • elastyczne godziny pracy – Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7/8:00- 15/16:00
  • okazję do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych dzięki szkoleniom branżowym
  • imprezy integracyjne ze wszystkimi pracownikami placówki

Jaka będzie Twoja rola?

Pracownik na tym etacie będzie pełnić rolę Kierownika trzyosobowego zespołu.

Jako Lider będziesz dbał/a o prawidłowe prowadzenie procesów kadrowych, sporządzał/a raporty, zarządzał/a dokumentacją.

Zajmiesz się obsługą umów cywilnoprawnych, w tym kwestią zatrudnień cudzoziemców oraz osób nieletnich.

Nasze oczekiwania:

Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia na podobnym stanowisku. Dla nas ważna jest praktyczna znajomość dotycząca obszaru kadr: przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, RODO, ZFŚS, itp.

Będziesz pracować w środowisku o charakterze międzynarodowym, dlatego istotny jest komunikatywny język angielski.

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA (lub pokrewne)

APLIKUJ i pracuj w międzynarodowym, artystycznym środowisku!