Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Działu Jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 30171, z dnia 2007-06-08

Nasz Klient to duża firma z kapitałem zagranicznym działająca w branży papierniczej.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: IKJ/W/1705/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzorowanie i koordynacja prac wdrożeniowych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy; - Kierowanie pracami rozwojowymi ww. systemów; - Zarządzanie i odpowiedzialność za politykę jakościową w firmie; - Ścisła współpraca z centralą firmy w Niemczech w zakresie polityki jakości; - Zarządzanie zespołem podległych pracowników.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne – kierunkowe (np. inżynieria jakości, zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją); - Co najmniej 5 – letnie doświadczenie pracy w dziale jakości; - Znajomość j. niemieckiego na poziomie swobodnie komunikatywnym w mowie i piśmie; - Znajomość procedur i standardów jakości; - Otwartość na nowe doświadczenia i pasja w działaniu; - Komunikatywność.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji odznaczającej się wysokimi standardami funkcjonowania; - Możliwość realizacji ciekawych projektów; - stabilne zatrudnienie, dobre warunki płacowe.