Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Kierownik Działu Jakości

Galwano-Technika
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6796 dni temu

Ogłoszenie numer: 17752, z dnia 2006-02-07

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- zarządzanie pracą podległego zespołu - planowanie i przeprowadzanie wewnętrznych auditów jakościowych - współpraca z działem produkcji pod kątem zapewnienia standardów jakości - raportowanie wskaźników jakości oraz utrzymywanie dokumentacji i zapisów jakościowych - utrzymywanie kontaktów z klientami oraz dostawcami firmy w zakresie zagadnień i problemów jakościowych - szkolenie zespołu pracowniczego w zakresie obowiązujących norm jakościowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - biegła obsługa komputera - komunikatywna znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski) - doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, w firmach stosujących ISO/TS 16949, ISO 14001 - znajomość technik zarządzania jakością i metodologii rozwiązywania problemów (FMEA, 8D, 5S) - uprawnienia auditora wewnętrznego ISO/TS 16494, ISO 14001 - doświadczenie w prowadzeniu wewnętrznych auditów jakościowych - bardzo dobra znajomość norm: ISO/TS 16949, ISO 14001 - prawo jazdy kat. B - doświadczenie na stanowisku kierowniczym - zdolność organizowania i planowania pracy podległego zespołu - samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, w ambitnym i dynamicznym zespole.