Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIK DZIAŁU HANDLU I MARKETINGU

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6309 dni temu

Ogłoszenie numer: 28755, z dnia 2007-04-09

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - stabilnej firmy działającej w branży wydawniczo-budowlanej na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KIER./H/M

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - stabilnej firmy działającej w branży wydawniczo-budowlanej szukamy kandydatek/kandydatów na stanowisko KIEROWNIK DZIAŁU HANDLU I MARKETINGU. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - opracowywanie i realizacja strategii handlowej i marketingowej; - kierowanie i koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu; - promowanie produktów firmy na łamach wydawnictw własnych; - organizowanie reklamy zewnętrznej; - rozwój sieci sprzedaży; - badanie i analiza sprzedaży oraz jej maksymalizacja; - badania rynku w różnych aspektach. Przedmiotem działania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie handel, promocja i marketing w zakresie: 1. produktów własnych w postaci wydawnictw z zakresu budownictwa w formie broszurowej i elektronicznej (w tym miesięcznika branżowego); 2. wydawnictw uzupełniających, zakupionych u innych wydawców; 3. produktów własnych w postaci programów komputerowych do kosztorysowania; 4. szkoleń w zakresie kosztorysowania, zawierania umów, rozliczania i waloryzacji kontraktów budowlanych; 5. sprzedaży powierzchni reklamowych w wydawnictwach własnych; 6. organizacji ogólnokrajowych konferencji; 7. opinii i ekspertyz w zakresie objętym przedmiotem działania firmy.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku w budownictwie albo w wydawnictwach; - sugerowane wykształcenie wyższe techniczne z przygotowaniem lub doświadczeniem marketingowym bądź handlowym; - konieczne prawo jazdy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje solidne wynagrodzenie stałe oraz prowizję od przyrostu sprzedaży wg. ustalonych zasad.