Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Przemęt
KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

ŁABIMEX
Przemęt
praca stacjonarna
5219 dni temu

Ogłoszenie numer: 94234, z dnia 2010-04-01

ŁABIMEX

Wiodący producent produktów spożywczych, pieczarek, dań gotowych, sałatek, soków i napojów poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Przemęt

Opis stanowiska

  • prowadzenie działu handlowego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitoring rynku
  • obsługa klientów sieciowych i przetargowych
  • nadzór nad przedstawicielami handlowymi

Wymagania

  • dyspozycyjność;
  • zamiłowanie do wykonywania zawodu
  • znajomość specyfiki branży spożywczej
  • doświadczenie i talent w sprzedaży produktów spożywczych
  • inicjatywa w działaniu
  • efektywność pracy pod wpływem stresu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałą pensję oraz dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
  • samodzielne mieszkanie o powierzchni 150 m kw. w segmencie mieszkaniowym