Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żarki
Kierownik Działu Handlowego

LOXA Sp. z o.o.
Żarki
praca stacjonarna
5847 dni temu

Ogłoszenie numer: 50773, z dnia 2008-10-15

Producent akumulatorów poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarki

Opis stanowiska

  • zarządzanie działem handlowym,
  • koordynacja pracy przedstawicieli handlowych
  • bieżąca analiza rynku i konkurencji,
  • tworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • inicjatywa i kreatywność.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • odpowiednie narzędzia pracy.