Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Handlowego

TEAM-PLAST SP.Z O.O.
wielkopolskie
praca stacjonarna
3761 dni temu

Ogłoszenie numer: 436800, z dnia 2014-04-28

W zawiązku z dynamicznym rozwojem,
firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., uznany producent stolarki PVC i Aluminiowej
z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 40 km od Wrocławia),
poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • osiąganie założonych celów sprzedaży w kraju i zagranicą
  • zarządzanie zespołem handlowym powyżej 10 osób
  • kreacja i realizacja strategii handlowych
  • analizowanie rynku zbytu
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • rzetelne prezentowanie oferty współpracy
  • sumienne raportowanie do Właścicieli firmy bieżących działań i wyników
  • stworzenie nowych struktur

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego na poziomie biegłym
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność sprzedaży własnej
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu w pionach sprzedaży (min. 4 lata)
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
  • samodzielność w działaniu, umiejętności podejmowania decyzji
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodyscyplina i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność (gotowość podróży służbowych)
  • prawo jazdy kat. B min. 4 lata

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • interesujący, dający gwarancję rozwoju charakter zadań
  • motywujące wynagrodzenie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego