Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik działu ds. sieci handlowych

TelForceOne S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4741 dni temu

TelForceOne Spółka Akcyjna to jeden z największych importerów i dystrybutorów alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących w Polsce. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TelForceOne, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że TelForceOne jest dla wielu solidnym i sprawdzonym partnerem. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi - wszystko elastycznie dopasowane do potrzeb Klienta. Silną pozycję zdobyliśmy dzięki konsekwencji i profesjonalizmowi. Przywiązujemy wagę przede wszystkim do wiedzy, jakości i dostępności.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • nawiązywanie kontaktów z sieciami sklepów,
  • negocjacje warunków handlowych,
  • utrzymywanie kontaktów i stały nadzór nad sprzedażą do wspomnianych sieci,
  • przeprowadzanie prezentacji i szkoleń produktowych u klientów.
Wymagania:
  • znajomość rynku IT, w szczególności rynku materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących mile widziana,
  • doświadczenie w handlu z sieciami sklepów,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub zarządzanie,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • umiejętność poszukiwania i nawiązywania kontaktów z partnerami handlowymi,
  • wysoka motywacja, ukierunkowanie na wyniki,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę przy nowo wdrażanym projekcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników w sprzedaży,
  • pracę w młodym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.