Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
kierownik działu drogowego

Personnel Multiservice
Wrocław
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 30132, z dnia 2007-05-17

biuro doradztwa personalnego

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: pm/rot4

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest znana, wrocławska firma produkcyjna, w branży związanej z drogownictwem. Na jej zlecenie poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika oznakowania drogowego

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - mile widziane budownictwo, budowa dróg, doświadczenie w kierowaniu zespołem Zadania: Kierowanie zespołem pracowników działu Przygotowanie harmonogramów prac i zadań dla pracowników, rozliczanie prac Współpraca z działem handlowym Współpraca z działem technicznym przy sporządzaniu ofert Nadzor i Kontrola stanu technicznego pojazdów i maszyn

Oferujemy

Oferujemy: umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,samochód słuzbowy