Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu controllingu

Indykpol S.A.
Świebodzin
praca stacjonarna
3759 dni temu

Ogloszenie numer: 420433, z dnia 2014-04-01

Eldrob S.A. - wiodący producent wyrobów z mięsa indyczego z siedzibą w Świebodzinie (zakład przetwórstwa drobiu z grupy Indykpol S.A.) poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Świebodzin

Nr Ref.: 14/03/Ś-CO

Opis stanowiska

sporządzanie planu finansowego oraz monitorowanie jego realizacji, współudział w przygotowaniu cyklicznych sprawozdań finansowych, analiza odchyleń od budżetu, raportowanie bieżących wyników finansowych spółki, współpraca z działem księgowości, sporządzanie doraźnych zestawień na potrzeby zarządcze, monitoring wskaźników finansowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finanse lub rachunkowość
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych (metody rozliczania i analizy kosztów, kalkulacja kosztu wytworzenia, budżetowanie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel, mile widziana umiejętności pracy w MS Access
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • wysokie zdolności analityczne, energia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • zaangażowanie, systematyczność, inicjatywa, samodzielność oraz terminowość
  • umiejętność pozyskiwania informacji, analizowania i wyciągania wniosków

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet medyczno-socjalny)
  • możliwość rozwoju zawodowego