Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce Kierownik Lakierni Kielce
Kierownik Działu Blacharsko - Lakierniczego

TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI
Kielce
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
158 dni temu

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Posiadamy już 5 prężnie działających salonów: Toyota Romanowski Kraków, Lexus Kraków - Zakopiańska, Lexus Kraków, Toyota Romanowski Kielce, Toyota Romanowski Radom a już wkrótce otwieramy 2 nowe salony w Kielcach i w Radomiu. Słyniemy z wysokiego poziomu obsługi Klienta. Nasze salony są liderami sprzedaży na lokalnym rynku.

Miejsce pracy: Kielce
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór, organizacja i koordynacja pracy Biura Obsługi Klienta Blacharni
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych, wspieranie zespołu w drodze do ich osiągnięcia
  • Optymalizacja czasu pracy oraz efektywne zarządzanie podległymi pracownikami
  • Nadzór nad procesami oraz organizacją realizacji zleceń blacharsko lakierniczych
  • Optymalizacja czasu realizacji zlecenia
  • Nadzór nad samochodami zastępczymi, optymalizacja czasów najmu samochodów zastępczych
  • Nadzór nad należnościami
  • Monitorowanie jakości świadczonych usług poprzez analizowanie satysfakcji klientów
  • Weryfikacja jakości napraw i przygotowania pojazdów do wydania, usprawnianie procesów wewnętrznych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane wyższe techniczne)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii napraw blacharskich i lakierniczych z uwzględnieniem najnowszych metod naprawczych
  • Znajomość systemów kosztorysowych (np. Audatex)
  • Sprawne posługiwanie się wskaźnikami operacyjnymi
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, odpowiedzialność
  • Efektywne rozwiązywanie problemów
  • Doskonała organizacja pracy a w tym umiejętność planowania oraz rozliczania
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Dobra znajomość pakietu Office i analizy danych
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
  • Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne
  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toyota & Lexus Romanowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz