Najnowsze oferty pracy

  • Szef / Szefowa Działu Naukowo-Technologicznego

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Zadania: Wdrażanie nowych asortymentów w obszarze produkcyjnym; Transferowanie technologii wewnątrz Grupy, transferowanie technologii z firm zewnętrznych i do firm zewnętrznych; Współpraca z R&D w zakresie wprowadzania zmian i optymalizacji procesów technologicznych; Definiowanie zadań w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Badań i Rozwoju Warszawa
Kierownik Działu Badań i Rozwoju (mrożone warzywa i owoce)

Polski Ogród Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2567 dni temu

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców oraz bardzo silną pozycję w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych w Polsce. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza wysoka pozycja rynkowa, ale także nasze liczne nagrody, którymi zostaliśmy uhonorowani, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

W związku z dynamicznym rozwojem Polski Ogród Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Badań i Rozwoju
(mrożone warzywa i owoce)
Lokalizacja: Warszawa

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • projektowanie koncepcji nowych wyrobów mrożonych (odpowiedzialność za cały proces New Product Development od koncepcji do produkcji)
  • zmienianie i rozwijanie już istniejących receptur pod kątem potrzeb konsumentów i nowych trendów rynkowych
  • określanie i odpowiedni dobór parametrów jakościowych oraz kosztowych używanych komponentów
  • monitorowanie jakości produkowanych wyrobów
  • opracowywanie etykiet nowych wyrobów
  • koordynacja obsługi procesu reklamacji
  • realizacja w nadzorowanym obszarze wymagań systemów zapewnienia jakości w tym norm BRC i IFS – opracowywanie procedur
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:  technologia żywności lub pokrewne)
  • wiedza z zakresu przepisów prawa żywnościowego
  • min. 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze badań i rozwoju w sektorze FMCG,
  • pożądane doświadczenie w branży przetwórstwa owocowo - warzywnego
  • umiejętności kulinarne i niekonwencjonalne podejście do komponowania potraw
  • pasja do tworzenia czegoś nowego
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i mile widziana znajomość j. rosyjskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oczekiwane kompetencje:
  • myślenie koncepcyjne
  • adaptacja w biznesie
  • elastyczność
  • skuteczność
  • budowanie zespołu
  • współdziałanie z klientami
  • inicjatywa
  • efektywne komunikowanie
Oferujemy:
  • zatrudnienie u lidera w branży mrożonych owoców i warzyw
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dobrej atmosferze i w profesjonalnym zespole
  • pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę
  • szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalny
  • narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop
Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Hortex Sp. z o.o. oraz spółki działające w ramach grupy Hortex (Polski Ogród sp. z o.o., Hortex Marketing Services sp. z o.o., Ortika Polska sp. z o.o.) z siedziba przy ul. Mszczonowskiej 2, 02-337 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w grupie Hortex. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)”

Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy dopisać następującą klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).””

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.