Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik ds technicznych \ kosztorysant budowlany

Arkada Budownictwo sp zo.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5925 dni temu

Ogłoszenie numer: 44518, z dnia 2008-05-26

W związku z dynamicznym rozwojem firma Arkada Budownictwo sp. z o.o, specjalizująca się w budowie domów jednorodzinnych, poszukuje kandydata na stanowisko kierownika budowy. Miejsce pracy: woj mazowieckie Biuro firmy: Stara Iwiczna (Piaseczno). k Warszawy

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- nadzór techniczny nad realizowanymi projektami - opracowywanie dokumentacji wykonawczych - wsparcie techniczne kierowników budowy i robót - opracowywanie kosztorysów inwestorskich oraz wykonawczych - współpraca z klientami w zakresie doradztwa technicznego

Wymagania

- wyższe wykształcenie budowlane - umiejętność rozwiązywania problemów technicznych - w ramach przyjętego budżetu - umiejętność kosztorysowania - bardzo dobra organizacja pracy - odpowiedzialność i uczciwość - uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem - doświadczenia w budownictwie domów jednorodzinnych mile widziane

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i zgranym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - niezbędne narzędzia pracy