Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik zespołu rozwiązań ryzyka operacyjnego

    PKO Bank Polski   Warszawa, Świętokrzyska 36    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole: jako kierownik zespołu zarządzasz pracą zespołu specjalistów zajmujących się ryzykiem operacyjnym, którzy: tworzą rozwiązania systemowe w zakresie zarządzania ryzykiem operacyjnym w Banku i Grupie Kapitałowej Banku,doskonalą metody identyfikacji, oceny,...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Ryzyka Kredytowego

Wyser
Warszawa
praca stacjonarna
3404 dni temu

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Dla jednego z naszych Klientów czołowego banku (pierwsza piątka) poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KP/05/2015
Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie działań w zakresie opracowywania i testowania technik pomiaru ryzyka kredytowego

  • Zarządzanie zespołem

  • Implementacja modeli scentralizowanych

  • Budowa / wybór, wdrożenie i aktualizacji modeli ratingowych

  • Przeglądy i wprowadzanie zmian do modeli wykorzystywanych w procesie kredytowym

  • Wprowadzanie procedur weryfikujących jednolity sposób używania skali ratingowych i modeli segmentacji klientów

  • Monitorowanie ilościowych technik pomiaru ryzyka kredytowego

  • Nadzór nad opracowaniem oraz analizą raportów ratingowych oraz ewidencją, utrzymywaniem i aktualizacją dokumentacji systemów ratingowych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – nauki ścisłe

  • Doświadczenie w obszarze modelowania ryzyka kredytowego

  • Doświadczenie managerskie

  • Znajomość zasad tworzenia systemów ratingowych i scoringowych,

  • Znajomość procesu kredytowego klientów detalicznych i korporacyjnych

  • Znajomość rekomendacji KNF

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z Grupą

Nasz Klient oferuje:
  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Decyzyjność oraz wpływ na kreację i realizację założeń obszaru ryzyka kredytowego

  • Międzynarodowe środowisko pracy