Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Rozwoju

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
praca stacjonarna
1621 dni temu

Ogłoszenie numer: 3341816, z dnia 2020-05-11

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Ostaszewo

Opis stanowiska

  • kierowanie działem z zakresu wstępnego rozwoju oraz nadzoru nad seriami, jak również z zakresu Zapewnienia Jakości,
  • czynny rozwój nad wdrożoną techniką mikrokontroler we współpracy z dostawcą systemowym,
  • kwalifikowanie aktualnie zatrudnionych pracowników,
  • rozwój kompetencji z zakresu programowania mikrokontrolerów oraz programowalnych sterowników logicznych PLC,
  • analiza oraz określanie potencjałów optymalizacji w aktualnie stosowanych systemach elektronicznych,
  • współpraca nad połączeniem procesów produkcyjnych wg Przemysłu 4.0.

Wymagania

  • studia wyższe uniwersyteckie, zakończone stopniem magistra z zakresu elektrotechniki lub informatyki,
  • języki obce, preferowany języki niemiecki lub angielski (poziom C),
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu rozwojów,
  • minimum 3-letnie doświadczenie kierownicze nad jednostką rozwojową,
  • doświadczenie we współpracy na płaszczyźnie międzynarodowej (atutem są doświadczenia w delegacjach zagranicznych),
  • fachowa wiedza za zakresu programowania w C++ lub pokrewne,
  • fachowa wiedza na temat techniki mikrokontrolerów,
  • fachowa wiedza na temat Zapewnienia Jakości,
  • wysoka kompetencja z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość zastosowań Przemysłu 4.0,
  • wysoki entuzjazm oraz gotowość do przeprowadzania ostrych zmian w przebiegach i procesach,
  • biegła znajomość komputera wraz z Microsoft-Tools Excel, Word i PowerPoint.

Oferujemy

Wynagrodzenie:

bardzo dobre możliwości płacowe według kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego.

UWAGA: Życiorys musi być zapisany w języku niemieckim i/lub w języku angielskim oraz musi zawierać jednoznaczne referencje.