Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Badań i Rozwoju Warszawa
Kierownik ds. Portfolio Rynków Międzynarodowych

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3469 dni temu
Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

(Dział Międzynarodowego Marketingu Strategicznego)
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za strategiczny rozwój portfela obecnych produktów i nowych produktów na rynkach międzynarodowych poprzez wdrażanie najlepszych praktyk w zarządzaniu możliwościami rozwoju portfela i produktów na obecnych i nowych rynkach europejskich i pozaeuropejskich.

Główne zadania osoby zatrudnionej:

  • Definiowanie nowatorskich strategii rozwoju portfela produktów na poszczególnych rynkach, na których produkty Polpharmy są obecne oraz na potencjalnych nowych rynkach w ścisłej współpracy z poszczególnymi Działami organizacji w celu zapewnienia konkurencyjnego poziomu rewitalizacji portfela
  • Przygotowywanie jakościowych uzasadnień biznesowych (Business Case), w tym pełnej oceny medycznej i strategicznej
  • Rekomendowanie alokacji inwestycji w zakresie badań i rozwoju lub rozwoju biznesu w odniesieniu do nowych produktów i nowych rynków
  • Przygotowywanie i prowadzenie strategicznych szkoleń dotyczących portfela produktów
  • Koordynowanie komunikacji w odniesieniu do określonych portfeli produktowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe; dyplom magistra finansów/ekonomii lub ukończone studia medyczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej w obszarach marketingu Rx/OTC, marketingu strategicznego, rozwoju biznesu
  • Znajomość konkurencyjnego otoczenia rynkowego - wiedza na temat nowych firm i nowych produktów wprowadzonych na rynek
  • Wiedza i doświadczenie dotyczące medycznych i finansowych aspektów działalności farmaceutycznej
  • Znajomość procesu wdrażania produktu leczniczego do obrotu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Nastawienie na współpracę
  • Orientacja na wyniki - śledzenie postępów prac w ramach projektów
  • Zdolności analityczne
  • Proaktywna komunikacja

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".
Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.