Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Kierownik ds. Organizacji Produkcji

IPK sp. z o.o.
lubuskie, Międzyrzecz, lubuskie
praca stacjonarna
4877 dni temu

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Nr ref.: KOP-AZ/04/11/praca

Miejsce pracy: Międzyrzecz, lubuskie

Opis stanowiska:
  • planowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników produkcyjnych i magazynowych;
  • planowanie zatrudnienia;
  • planowanie rozwoju organizacji produkcyjnej i magazynowej w zakładzie;
  • ocena pracowników;
  • monitorowanie wskaźników jakościowych i wydajnościowych;
  • przygotowywanie planu produkcji we współpracy z innymi działami;
  • planowanie zapotrzebowania na surowce na podstawie planu sprzedaży;
  • nadzór nad procesami logistycznymi związanymi z dostawami;
  • nadzór nad ciągłością i terminowością dostaw.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – zarządzanie lub inżynieria produkcji,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zakładem produkcyjnym, planowaniem produkcji, łańcuchem dostaw minimum z poziomu koordynatora lub menadżera średniego szczebla;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji – kontakt z dostawcami;
  • doświadczanie w zarządzaniu (min. 10 - 15 osób);
  • doświadczenie w pracy w środowisku o ustalonych procedurach działania na produkcji;
  • doświadczenie w organizacji czasu pracy podległych pracowników (planowanie urlopów, godzin pracy);
  • znajomość tworzenia planów produkcyjnych – umiejętność wersyfikacji i planowania;
  • zdolności organizacyjne;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i wyciągania wniosków;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • zorientowanie na ludzi;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656