Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KIEROWNIK DS. OCHRONY

Grupa HUNTERS sp. z o.o.
Poznań, POZNAŃ i okolice
praca stacjonarna
5089 dni temu

Ogłoszenie numer: 122379, z dnia 2010-11-12

Grupa HUNTERS Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku od 1990 roku., wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Zatrudniamy ponad 1500 osób na terenie całego kraju. Już dziś masz okazje wesprzeć nasz Zespół jako:

Miejsce pracy: Poznań, POZNAŃ i okolice

Nr Ref.: KO/10/2010

Opis stanowiska

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników ochrony,
  • Sporządzanie wymaganych raportów obiektowych oraz innej dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • Odpowiedzialność za organizację pracy podległych pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika ochrony fizycznej
  • Licencja II stopnia pracownika ochrony fizycznej
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Silna motywacja do pracy w terenie, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego