Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Kadr

DOZ S.A.
Łódź
praca stacjonarna
2476 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Łódź
Opis stanowiska
  • analiza danych z obszaru wynagrodzeń, benefitów i danych personalnych oraz przygotowanie raportów w obszarze zarządzania kosztami pracowniczymi dla poszczególnych linii biznesowych,
  • aktywny udział w procesach planowania budżetów wynagrodzeń i benefitów
  • kontroling kosztów pracowniczych, w tym monitoring wykonania budżetów wynagrodzeń i benefitów,
  • wsparcie kadry menedżerskiej w podejmowaniu decyzji, poprzez zapewnienie danych analitycznych
  • analizowanie wskaźników z zakresu HR, diagnozowanie odchyleń i rekomendowanie zmian
  • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań na potrzeby spółki
  • pozyskiwanie danych rynkowych dotyczących praktyk płacowych celem sporządzania analiz
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zespołem oraz kontrolingu personalnym
  • dobrej znajomości zasad planowania kosztów personalnych
  • znajomości zagadnień z dziedziny HR (prawo pracy, zasady kalkulacji wynagrodzeń, rekrutacja)
  • bardzo dobrej  znajomości MS Excel i umiejętności pracy na dużych zbiorach danych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności

Oferujemy
  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy
    wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne,
    treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek