Najnowsze oferty pracy

  • HR Team Leader

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    7 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland. HR & Admin department consists of 17 great colleagues providing a variety of HR services and administration support to the whole CPBC organization. Our scope covers wide HR support, recruitment, EB, Learning &...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Kadr i Płac

Norlys Sp. z o.o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
1513 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów kadrowych dla nowych, obecnych oraz odchodzących pracowników, w szczególności umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności oraz ewidencja czasu pracy
  • Sporządzanie dokumentów związanych z zawieraniem umów cywilno- prawnych
  • Naliczanie wszelkich świadczeń chorobowych, opiekuńczych, rehabilitacyjnych, macierzyńskich i in., sporządzanie druku Z-3 do ZUS
  • Przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac, w tym z tyt. umów o pracę, zlecenia, o dzieło
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzenie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych ZUS, PIT, PFRON
  • Prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej z PPK
  • Sporządzanie wniosków Wn-D oraz informacji INF-D-P
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Sporządzanie raportów, zestawień płacowych na potrzeby wewnętrzne Spółki
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym, MS Word, MS Excel
  • Dobra znajomość programu Płatnik
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę NORLYS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. niezbędnych 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./”.