Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik / Doradca Techniczno-Handlowy / Magazynier

NORMA 2000
Wrocław, LUBIN / WROCŁAW
praca stacjonarna
5932 dni temu

Ogłoszenie numer: 43146, z dnia 2008-04-24

NORMA 2000

NORMA 2000 JEST FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W SPRZEDAŻY STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ WRAZ Z USŁUGAMI MONTAŻU. PONADTO W SPRZEDAŻY POSIADA BOGATY ASORTYMENT PARAPETÓW, ROLET I WEWNĘTRZNYCH PRZESŁON PRZECIWSŁONECZNYCH. NA RYNKU POLSKIM DZIAŁA JUŻ OD 11 LAT.

Miejsce pracy: Wrocław, LUBIN / WROCŁAW

Nr Ref.: DTHLU 04/08 DTHWR 04/08 zależnie od miasta

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, należeć będzie:
  • wykonywanie pomiarów stolarki (okna, drzwi, rolety itp) w domach u klientów oraz na placach budowy
  • prezentowanie oferty, dobór rozwiązań technicznych, sporządzanie wycen, zawieranie umów
  • współpraca z montażystami i kontrola wykonania zleceń
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne)
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego, prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku pomiarowca będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia handlowe i branżowe