Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Racibórz
Kierownik d/s marketingu

Eko-Okna sp z o.o.
Racibórz
praca stacjonarna
5966 dni temu

Ogłoszenie numer: 45724, z dnia 2008-06-09

Eko-Okna jest czołowym producentem okien PCV w kraju.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

- kreowanie wizerunku firmy - współpraca z klientami w zakresie materiałów reklamowych - reagowanie na nowe potrzeby klientów - wprowadzanie nowych produktów - współpraca z zespołem sprzedażowym

Wymagania

Wykształcenie conajmniej średnie. Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Kreatywność i chęć do wprowadzenia niekonwencjonalnych metod sptrzedażowo - marketingowych. Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, marketingu. Otwartość na nowe doświadczenia. Znajomość języka obcego: angielski, francuski lub niemiecki w stopniu b. dobrym.

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł netto + premia zależna od wyników.