Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Budowy

FHU Kamaro sc Tomasz Tomanik & Genowefa i Zbigniew Rampczyk
pomorskie
praca stacjonarna
5352 dni temu

Ogłoszenie numer: 89812, z dnia 2010-02-22

Branża ogólnobudowlana

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

- Planowanie i koordynacja pracy podległych pracowników,podwykonawców, codzienne odprawy - Nadzorowanie prac związanych z budową - Raportowanie - Prowadzenie dokumentacji budowlanej

Wymagania

- Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń - Doświadczenie przy pracach remontowych pod presją czasu - Dyspozycyjność - Pełne zaangażowanie w pracy - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętność obsługi komputera oraz programu kosztorysowego norma

Oferujemy

* Stałą pracę * Przy wynagrodzeniu będzie brana pod uwagę efektywność