Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KIEROWNIK BUDOWY

KRUSZER
dolnośląskie
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 43177, z dnia 2008-04-24

KRUSZER

Firma zajmuje się rozbiórkami, wyburzeniami, kruszeniem gruzu oraz recyklingiem.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: KIERBUD

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i organizacja placu i zaplecza budowy
  • Kierowanie budową w sposób zgodny z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa budowlanego
  • Koordynowanie i kontrola prac podległego zespołu
  • Nadzór nad przestrzeganiem bezpiecznych metod pracy w zakresie przepisów BHP i PPOŻ.
  • Wymagania

  • Uprawnienia konstrukcyjno - budowlane
  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B Mile widziane uprawnienia projektowe oraz doświadczenie w rozbiórkach.
  • Oferujemy

    Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.