Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Kierownik Budowy

Port. Przeds. Ekspl. Urządzeń Energet. i Wodnych "Sieć" Sp. z
Gdynia
praca stacjonarna
6734 dni temu

Ogłoszenie numer: 19184, z dnia 2006-04-11

Portowe Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Energetycznych i Wodnych "Sieć" Spółka z o.o. zajmuje się m.in.: budową sieci wodno - kanalizacyjnych i ciepłowniczych.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Kierownik budowy odpowiada za prowadzenie prac budowlanych, remontowych i eksploatacyjnych zgodnie z zasadami sztuki i obowiązującymi przepisami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna, - uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno - inżynieryjnej w zakresie sieci sanitarnych wod - kan i c.o. - doświadczenie na budowie minimum 5 lat, członkostwo w Pomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa - znajomość programu kosztorysowego Norma

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.