Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik budowy

AUDIT Doradztwo Personalne
Warszawa
praca stacjonarna
2387 dni temu

Dla naszego klienta, firmy mającej swoje oddziały w całej Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja placu budowy,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa,
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót,
  • Koordynacja realizacji zadań BHP,
  • Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie w trakcie robót budowlanych zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • Raportowanie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe,
  • Dostęp do pakietu benefitów,
  • Przyjazną atmosferę.