Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Oława
Kierownik Budowy

WODGAZ Sp. z o.o.
Oława
praca stacjonarna
4918 dni temu

Ogłoszenie numer: 147235, z dnia 2011-05-02

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracami budowlanymi i przestrzeganie obowiązujących wymagań,
  • Opracowanie harmonogramów robót,
  • Koordynacja podwykonawców oraz brygad montażowych,
  • Odbiór i rozliczanie robót,
  • Kontrola, terminowość oraz nadzór nad jakością prac,
  • Odbiór oraz uruchamianie sieci i instalacji,
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami inwestora,
  • Rozliczanie kosztów inwestycji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – wymóg niezbędny,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownik budowy/ kierownik robót jw.,
  • Zrealizowanie co najmniej dwóch inwestycji w zakresie budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w oparciu o Czerwoną Książkę Warunków Kontraktowych FIDIC  – wymóg niezbędny,
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Podstawowa znajomość kosztorysowania,
  • Umiejętność respektowania założeń budżetowych kontraktów,
  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników,
  • Operatywność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Znajomość „Czerwonej Książki” Warunków Kontraktowych FIDIC.

Oferujemy

  • Praca na terenie województwo dolnośląskiego (miasto: Oława),
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wysoka renoma firmy,
  • Specjalistę ds. kosztorysowania.