Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Budowy

Mostostal S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
4922 dni temu

Mostostal S.A. z siedzibą w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 31 poszukuje do pracy w rejonie Warszawy, Legionowa i Nowego Dworu na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: KB/05

Zadania:
  • pełnienie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu prawa budowlanego
  • nadzór nad realizacją prac na budowie od pod względem terminowości i jakości
  • prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji. Wielkość budowy – około 40 mln
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności „Budownictwo"
  • uprawnienia budowlane – bez ograniczeń
  • min. sześcioletni staż pracy w tym 3 lata na stanowisku Kierownika Budowy (Wskazana realizacja obiektu o wartości min. 20mln PLN)
  • znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych wykonywania robót w zakresie niezbędnym do prowadzenia budowy w generalnym wykonawstwie
  • umiejętność czytania, sprawdzenia i koordynowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność koordynacji prac pracowników własnych i podwykonawców
  • umiejętność kosztorysowania i sporządzania harmonogramów
  • biegła znajomość podstawowych programów komputerowych oraz AUTOCAD
Oferujemy:

Mostostal S.A. oferuje stałą, ciekawą pracę w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju, korzystne wynagrodzenie, pracę w młodym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)