Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDREM
Wrocław
praca stacjonarna
5040 dni temu

Ogłoszenie numer: 117579, z dnia 2010-10-27

Przedsiębiorstwo Budowlane poszukuje kilku Kandydatów na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i nadzorowanie budów
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót (zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacjami technicznymi, sztuką budowlaną)
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi, rozliczanie ich prac oraz monitoring kosztów budowy
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, zamawianie materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane spec. konstrukcyjno-budowlana
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość awansu oraz rozwoju