Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik budowy/robót rusztowaniowych

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
mazowieckie, Warszawa i teren woj. mazowieckiego
praca stacjonarna
5076 dni temu

Ogłoszenie numer: 116215, z dnia 2010-09-22

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa i teren woj. mazowieckiego

Opis stanowiska

Nadzór nad robotami rusztowaniowymi (montaż i demontaż rusztowań) głównie w budownictwie i przemyśle energetycznym.

Wymagania

- wykształcenie budowlane, - znajomość zakresu montażu rusztowań, - uprawnienia budowlane, - cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywania dobrych relacji z klientem, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stałą pracę w dużej stabilnej firmie, - możliwość rozwoju i awansu na kierownika oddziału - wynagrodzenie do uzgodnienia.