Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierownik Budowy (MELIORANT)

Kruszer Sp.zo.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5438 dni temu

Ogłoszenie numer: 73646, z dnia 2009-08-27

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: OCZ/WAW

Opis stanowiska

  • zorganizowanie pracy budowy
  • nadzór nad prowadzoną budową
  • koordynowanie pracy podległego personelu
  • nadzór nad dokumentacją
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • terminowa realizacja zadań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy min. 5 lat
  • doświadczenie w budowie obiektów typu oczyszczalnia ścieków, składowisko odpadów, obiekty hydrotechniczne
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie z uwzględnieniem specjalności inżynieria wodna lub wodno-melioracyjna lub konstrukcyjno-inżynieryjna w zakresie budowli hydrotechnicznych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania pracą budowy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie