Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz serwisu blacharsko-lakierniczego

    Auto Fus Group sp. J.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Opis stanowiska kontrola jakości napraw blacharsko-lakierniczych, zamawianie materiałów lakierniczych, dbanie o stan magazynowy produktów pomocniczych i materiałów około lakierniczych, wykonywanie jazd próbnych po naprawach, weryfikacja poprawności doboru kolorów, kontrola wykonywanych...
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Warsztatu Mechanicznego Mazowieckie
Kierownik Blacharni VW / AUDI Szewczyk Auto

Szewczyk Auto Spółka z o.o.
mazowieckie, Warszawa, ul. Radzymińska
praca stacjonarna
3775 dni temu

Szewczyk Auto Sp. z o.o. jeden z najbardziej renomowanych dealerów marki Volkswagen i Audi w Polsce poszukuje do dynamicznie rozwijającego się działu blacharni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Radzymińska
Nr Ref.: KB/VW/AUDI

Obowiązki:
  • kreowanie i realizowanie polityki sprzedaży usług napraw powypadkowych
  • wspieranie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów
  • systematyczna kontrola jakości i terminowości wykonywanych napraw
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w zakresie powierzonego obszaru funkcjonowania firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • znajomość zagadnień lakiernictwa samochodowego
  • praktyczna wiedza nt. budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • pozytywne nastawienie i silne przekonanie do marek Volkswagen oraz Audi
  • zaangażowanie, kreatywność, przedsiębiorczość oraz orientacja na wyniki
  • dbanie o efektywność oraz jakość wykonywanych prac
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoka kultura osobista, optymizm
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

interesującą pracę w renomowanej firmie, perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przyjazne warunki pracy, oraz stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)