Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik biura

Ayala s.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5290 dni temu

Ogłoszenie numer: 87546, z dnia 2010-01-20

Nowoczesne biuro oferujące kompleksową ofertę w zakresie tłumaczeń przysięgłych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy młodej, dynamicznej i dyspozycyjnej osoby do samodzielnego prowadzenia biura tłumaczeń.

Wymagania

  • Znajomość j.angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność fakturowania
  • Sumienność, staranność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pewna i stabilna praca
  • Stanowisko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie

Poznaj

AYALA S.A.

AYALA S.A. produkuje markowe meble fryzjerskie od ponad dwudziestu lat. Naszymi odbiorcami są klienci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Kierujemy się zadowoleniem każdego klienta dbając o jakość i styl wykonania naszych produktów.