Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Biura Informacji Technicznej w Warszawie.

Imed Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6370 dni temu

Ogłoszenie numer: 28699, z dnia 2007-04-20

Firma ALK Abello, Duński producent leków, światowy lider w dziedzinie szczepionek odczulających.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

1 Prowadzenie biura w Warszawie. 2 Uczestniczenie w promocji produktów leczniczych. 3 Utrzymywanie kontaktu z kluczowymi klientami. 4 Prowadzenie sprawozdawczości z działań biura

Wymagania

1 Wykształcenie wyższe przyrodnicze. 2 Biegła znajomość języka angielskiego. 3 Umiejętność obsługi komputera osobistego. 4 Umiejętność samodzielnej pracy na odpowiedzialnym stanowisku. 5 Gotowość do podróżowania w ramach delegacji służbowych. 6 Otwarta osobowość i łatwość nawiązywania kontaktów. 7 Prawo jazdy.

Oferujemy

1 Pracę na samodzielnym stanowisku. 2 Szkolenia organizowane przez ALK Abello. 3 Możliwość rozwoju i awansu w ramach międzynarodowych struktur. 4 Interesujące podróże służbowe. 5 Służbowy telefon komórkowy. 6 Dobrze wyposażone stanowisko pracy. 7 Pracę w firmie o wysokim poziomie kultury socjalnej.