Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Biura ds. Promocji

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Warszawa
praca stacjonarna
2484 dni temu

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa obywatelskiego ogłasza nabór na stanowisko:

Kierownik Biura ds. Promocji (R1708)

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego jest instytucją właściwą w sprawach wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu.

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Warszawa

Główne zadania:

  • Współtworzenie i realizacja polityki komunikacyjnej i wizerunkowej NIW-CRSO
  • Współtworzenie i publikacja treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych w językach polskim i angielskim
  • Monitoring mediów polskich i zagranicznych w zakresie treści dotyczących NIW-CRSO
  • Realizacja kampanii informacyjnych i promocyjnych
  • Współpraca z mediami ogólnopolskimi i regionalnymi, w tym przygotowywanie, redagowanie i wysyłka komunikatów, organizacja konferencji prasowych i spotkań z dziennikarzami, opieka medialna w czasie działań promocyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie - co najmniej 2 lata pracy jako specjalista ds. kontaktów z mediami lub co najmniej 2 lata pracy jako dziennikarz lub przynajmniej 2 lata pracy w biurze prasowym/agencji PR/biurze rzecznika
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje interpersonalne połączone z łatwością nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu informacji i komunikatów prasowych
  • Dobra znajomość rynku medialnego w Polsce
  • Zaangażowanie i uczciwość w relacjach zawodowych
  • Umiejętność stosowania mediów społecznościowych w pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Korzystanie z pełni praw publicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie współpracy z organizacjami pozarządowymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nagrody – w zależności od wyników pracy
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy
  • Pakiet socjalny