Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Administracji

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6348 dni temu

Ogłoszenie numer: 27364, z dnia 2007-03-01

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej działającej w branży medycznej (optycznej i ortopedycznej)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Adm.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej działającej w branży medycznej (optycznej i ortopedycznej), poszukujemy mężczyzn na stanowisko Kierownika Administracji Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - zamawianie materiałów i wyposażenia -kontakt z firmami zewnętrznymi (np. w celu zarządzania flotą samochodową, organizacją sympozjów itp.) -współpraca z kierownikami innych działów (księgowości i produkcji)

Wymagania

- dobra znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego w mowie i piśmie; - minimum wykształcenie policealne ( najlepiej techniczne) - bardzo dobra znajomość Excela - łatwość znajdywania możliwości rozwiązania problemu; - umiejętność pracy w zespole; - mile widziane doświadczenie w pracy w zaopatrzeniu lub na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

Pracodawca oferuje szkolenia, solidne wynagrodzenie i ciekawą pracę.